Label Nue

Amalya Black Pants

€62

Pantallonat ‘Amalya’ kanë një formë shumë klasike dhe tërheqëse ku ju bëjnë të dukeni mahnitëse. Bërë nga krepa me përzierje mëndafshi, ato kanë bel të lartë dhe kanë përshtatje të gjerë. Kombinojeni me një bluzë të shkurtër klasike dhe do të keni një veshje të kompletuar shumë të bukur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% POLYESTER 28% RAYON 2% ELASTANE

Detajet: Përshtatje të gjerë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The ‘Amalya’ Pants have a classy and super feminine shape that makes you look stunning. Made from silk-blend crepe, they sit high on the waist and have flowy wide legs. Team them with a breezy top or a tucked-in tee for a classic and eye catching look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% POLYESTER 28% RAYON 2% ELASTANE

Details: Oversized Fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed