Label Nue

Alpha Black Dress

€69 €99

Mini fustani 'Alpha' është një rifreskim për eventet tuaja dhe ngjarjet speciale, duke shfaqur një dizajn unik të shpatullave dhe një siluetë të përshtatshme në trup. E definuar nga detajet e saj, 'Alpha' shfaqë elegancë dhe do t'ju mbajë në qendër të vëmendjes. Kombinojeni me këpucë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Krahë të lëshuar

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Alpha' Mini Dress is a fresh update for your date nights and special events, featuring a playful shoulder design and a slim silhouette. Defined by her details, 'Alpha' exudes elegance and will keep you in the center of attention. Pair with barely-there stilettos and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Off Shoulders

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed