Label Nue

Alna Black Dress

€79 €139

Bëhuni gati për të mahnitur me fustanin tonë mini 'Alna'. Ky fustan i jashtëzakonshëm përmban pëlhurë me shkëlqim dhe një detaj dekolteje në formë zemre. 'Alna' është gjithçka, përveq i zakonshëm! Sigurohuni që ta kombinoni me takat tuaja të preferuara për një pamje të paharrueshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_______________________

Get ready to wow in our 'Alna' Sequin Mini Dress. This gorgeous show-stopping dress features sequin fabric and a heart shape decolte detail. This dress is everything but basic! Make sure to pair with your favorite heels for a look we're crushing on.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Shiny Fabric

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed