Skip to content

Cart

Your cart is empty

Allora Purple Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


I punuar në detaje dhe për të rënë në sy, fustani 'Allora' me mëngë të gjata. E bërë nga materiali super i butë dhe elastik, ka një dekolte të hapur dhe i tërhequr në pjesën e përparme në mënyrë që të tërhiqni vëmëndje. Shtoni sandale me rripa ose këpucë për të kompletuar dukjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon 18% Spandex

Detajet: Material të mbledhur para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_____________________

Bold and sophisticated, the 'Allora' long-sleeve dress. Made from super soft and stretchy material, It has a deep open neckline and a all gathered in the front for a guaranteed head turn. Add strappy sandals or some mules to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon 18% Spandex

Details: Gathered fabric on the front

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: