Skip to content

Cart

Your cart is empty

Allena Milk Coffee Bodysuit

Sale price$42.20

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky bodysuit është një element bazik për garderobën tuaj! E bërë nga një pëlhurë e butë e thurur, ky bodysuit me mëngë të gjata përmban një jakë të lartë dhe në pjesën e poshtme mbyllet me kopëse. Ky është një bodysuit i cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: Jakë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

This bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! Made in a soft rib knit fabric, this long sleeve bodysuit features a mock neckline and thong back and snap-button closure. This bodysuit have limitless combination options.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Mock neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Allena Milk Coffee Bodysuit
Allena Milk Coffee Bodysuit Sale price$42.20