Label Nue

Aline Copper Dress

€29 €52

Fustani 'Aline' duket shum tërheqëse dhe përrallor. Fustani është prerë nga materiali i butë dhe elastik i gomës që është aq i rehatshëm për tu veshur. Pjesa lartë e fustanit është e lëshuar dhe ka rripa të hollë. Ne e duam përshtatjen e ngushtë ne trup që thekson format tuaja trupore dhe lidhësja në pjesën para për të formuar rrudhat si dhe për ta shkurtuar më shumë gjatësinë e fustanit. Duket e mrekullueshme e kombinuar me disa taka të holla.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Lidhëse në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Aline' dress. It's cut from a soft and stretchy jersey that is so comfy to wear. Features draped cowl neckline and slim straps. We love the skirt that accentuates the slim fit and the drawstrings to the front, shaped to exaggerate the ruching and pull in to shorten the sexy mini hem further. Looks great teamed with a skinny heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Drawstrings to the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed