Skip to content

Cart

Your cart is empty

Alena Print Dress

Sale price$42.20 Regular price$107.11

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani i momentit 'Alena'. Përqafon bukur format tuaja trupore, ky fustan është punuar nga një pëlhurë luksoze e satenit për të gjitha rastet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj të lëshuar dhe trëndafilin e ngjitur në rripa 'Alena' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me këpucë neutrale, aksesorë minimalë dhe lëreni atë të mbaj vëmendjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Trëndafila të rregullueshëm në krah

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 140 cm / 55.11 inch

___________________________

The silhouette of the moment 'Alena' dress. Draping beautifully over the feminine form, this dress is crafted from a luxurious satin fabrication for all your special occasions. With her cowl neckline and the rose attached in the straps 'Alena' will captivate from every angle. Pair with barely-there stilettos, minimal accessories and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Removable roses attached in the strap

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 140 cm / 55.11 inch

Size:
Alena Print Dress
Alena Print Dress Sale price$42.20 Regular price$107.11