Label Nue

Aleena Clay Dress

€19 €55

Fustani 'Aleena' është një zgjedhje ideale për pushime ose evente të ndryshme. 'Aleena' është i bërë nga materiali i gomës. Ky stil pa rripa ka një dekolte në formë të zemrës dhe është i rrudhosur i cili krijon një përshtatje perfekte në trup. Kombinojini me taka ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë dhe material të rrudhosur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________

The 'Aleena' dress is an ideal choice for vacations or warm-weather parties. It's cut from a stretch jersey. This strapless style has a pretty sweetheart neckline and is ruched throughout for a flattering effect. Style yours with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim fit and ruched fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed