Skip to content

Cart

Your cart is empty

Alea Fuschia Dress

Sale price$42.19 Regular price$74.65

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Alea' ofron një përshtatje komode në një dizajn elegant. I krijuar me një pamje të thjeshtë, mëngë të gjata dhe gjatësi midi për një siluetë klasike, 'Alea' ju jep vëmendjen e duhur në çdo kohë. Nga dita në natë, ndjehuni të sigurt dhe me stil në këtë fustan tërheqës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 65% RAYON 35% NYLON

Detajet: Gjatësi midi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Alea' Dress provides a comfortable fit in a stylish design. Crafted with a relaxed fit, long sleeves, and midi hem for a classic silhouette, this dress elevates any ensemble. From day to night, feel confident and fashionable in this timeless piece.

Model is wearing: Size S

Fabric: 65% RAYON 35% NYLON

Details: Midi Hem

Care: Machine Wash Cold

Size:
Alea Fuschia Dress
Alea Fuschia Dress Sale price$42.19 Regular price$74.65