Skip to content

Cart

Your cart is empty

Alaan Berry Dress

Sale price$20.68 Regular price$85.98

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Alaan' siguron një pamje femërore me lidhësat në pjesën para. Është dizajnuar për të qenë komod dhe me stil. Lidhëset i shtojnë veshjes një prekje delikate por të sofistikuar. Ka rripa të hollë me një dekolte zemre dhe fundi është i prerë në një siluetë të lirshme që bie nën gjatësinë e gjurit. Është zgjedhja perfekte për pushime të qeta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Gjatësi nën gjunjë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The 'Alaan' Dress provides a feminine look with its front ties. It is designed to be comfortable and stylish. The front ties add a subtle yet sophisticated touch to the dress. Features thin straps with a heart neckline and the skirt is cut to a loose silhouette that falls under the knee length. It's the perfect choice for balmy vacations.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Under the knee length

Care: Machine Wash Cold

Size:
Alaan Berry Dress
Alaan Berry Dress Sale price$20.68 Regular price$85.98