Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aiuna Pink Floral Dress

Sale price$42.20 Regular price$70.33

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Aiuna' është një fustan shumë elegant dhe tërheqës. Fustani është i dizajnuar me printe me lule. Ky fustan përmban rripa të hollë dhe një dekolte të lëshuar. 'Aiuna' ka një material të rehatshëm dhe të bën të ndihesh mirë. Visheni me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Rripa të hollë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Aiuna' is a very elegant and attractive dress. The dress is designed with floral print. This dress features thin straps and a loose neckline. This dress has a comfortable material and makes you feel good. Wear with neutral heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Thin Straps

Care: Machine Wash Cold

Size:
Aiuna Pink Floral Dress
Aiuna Pink Floral Dress Sale price$42.20 Regular price$70.33