Skip to content

Cart

Your cart is empty

Airene Champagne Dress

Sale price$96.29

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Elegant dhe i rafinuar 'Airene' është një fustan midi i mrekullueshëm, me dekolte të mbyllur dhe një teksturë komode të thurur. Fustani 'Airene' është aty për ju për të treguar linjat e trupit tuaj. Një fustan me plotë vetëbesimit dhe me pëlhurë të butë, 'Airene' është i domosdoshëm për festat dhe netët tuaja të takimeve!

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% Akrilik 50% Poliester

Detajet: Teksturë komode me thurje

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________

Elegant and refined 'Airene' is a gorgeous midi dress, with closed decolte and a comfy knit texture. The 'Airene' dress is there for you to show off your body’s lines and curves. A total confidence booster in soft fabric, 'Airene' is a must-have for your party and date nights!

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% ACRYLIC 50% POLYESTER

Details: Comfy knit texture

Care: Machine Wash Cold

Size:
Airene Champagne Dress
Airene Champagne Dress Sale price$96.29