Label Nue

Agie Denim Shorts

€55

Shtoni pantallonat tona të shkurtra 'Agie' në gardërobën tuaj. Këto pantallona të shkurtra kanë një bel të lartë me detaje të grisura, xhepa dhe buton zinxhir. Visheni me bluzën tonë 'Sile'.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Cotton

Detajet: Përshtatje të gjerë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

Add our 'Agie' shorts to your wardrobe. These shorts features a high rise waist with distressed details, pockets, belt loops and a zip button closure. Wear yours with our 'Sile' Top.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Oversized fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed