Label Nue

Aerie Black Dress

€19 €45

Bëhuni gati për sezonin e festave me fustanin tonë mini 'Aerie'. Me detaje të prera në pjesën para, 'Aerie' gjithashtu ka mëngë të gjata dhe pjesa e poshtme e fustanit ka material të rrudhosur për një përshtatje perfekte. Kombinojeni me aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% POLYESTER / 7% SPANDEX

Detajet:Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________________

Be party season ready with our 'Aerie' mini dress. With statement cut-out detailing, 'Aerie' also features long sleeves and lower body ruching for a truly flattering fit. Pair it with minimal accessories and let our statement mini dress do the talking.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% POLYESTER / 7% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed