Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aerda Mushroom Dress

Sale price$115.54

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Aerda' ofron një siluetë të këndshme dhe femërore, me detajin e rrudhosur anash belit nga pëlhura e gomës. Ka gjatësi maxi, një të hapur te këmbët dhe mëngë të gjata që e bën të përshtatshëm për shumë raste të veçanta. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester, 2% Elastik

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The 'Aerda' dress offers a flattering and feminine silhouette, with the added ruched detail at the waist from the stretch fabric. It has maxi length, cuts on the legs and long sleeves which makes it suitable for many special occasions. Pair it with your favorite sandals and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER 2% SPANDEX

Details: Ruched detail at the waist

Care: Machine Wash Cold

Size: