Skip to content

Cart

Your cart is empty

Abra Black Dress

Sale price$42.45 Regular price$107.76

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Abra' është një fustan shumë elegant dhe tërheqës. Ka gjatësi maxi, rripa të hollë të rregullueshëm në formën X, dekolte në formën V dhe ka një pjesë të tërhequr në të dy anët e belit. Visheni tuajin me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 91% Polyester, 9% Spandex

Detajet: Detaji i rrudhosur tek pjesa e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

__________________________

'Abra' dress is designed to create feelings of femininity and sexiness. Features maxi length, thin cross-back adjustable straps, V decolte, and is stretched on both sides of the waist. Wear yours with heels and accessories.

Model is wearing: Size M

Fabric: 91% Polyester, 9% Spandex

Details: Stretched detail at the waist

Care: Machine wash cold or dry clean

Size:
Abra Black Dress
Abra Black Dress Sale price$42.45 Regular price$107.76