Label Nue

Abel Black Ivory Dress

€69 €99

Ky fustan është i krijuar për ato mbrëmje më glamuroze dhe romantike. Ky fustan është i bërë me pëlhurë mëndafshi që ju jep figurën më të mirë. Përmban një jakë klasike, mëngë të gjata dhe këmbë të hapur që shfaq një pjesë të lëkurës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. This dress is made from silk fabric that gives you the best figure. Features a classic sharp collar, long sleeves, and open leg to show a glimpse of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed