Label Nue

Abby Brown Dress

€79

Ky fustan është perfekt për gardërobën tuaj. Bërë me printe me lule ku thekson format tuaja trupore. Karakterizohet me përshtatje të ngushtë në trup, dekolte e lartë, mëngë të gjata dhe gjatësi deri në kyç të këmbëve. Kombinojeni me disa këpucë transparente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% polyester

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

This dress is perfect for your wardrobe. Made with floral prints and a figure-hugging fit. Features slim fit, high neckline, long sleeves, and under knee-length. We love to see it matched with clear or nude heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% polyester

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed