Label Nue

Abbey Blue Cambo Dress

€79

Përjetoni një ndjenjë lehtësie dhe përsosjeje me veshjen e setit 'Abbey'. Ky set ka një siluetë minimale që do të shfaq format tuaja dhe do të tregojë asetet tuaja më të mira. Seti është krijuar nga pëlhura e gomës për rehati maksimale dhe mund të vishet me aksesorë dhe taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Welcome a sense of ease and refinement to your dress capsule with the 'Abbey' set. 'Abbey' boasts a minimal silhouette that will hug your curves and show off your best assets. It is cut from jersey fabric for ultimate comfort and can be dressed up with accessories and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Leg split detail

Care: Machine wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed