Skip to content

Cart

Your cart is empty

MARTHA NUDE

Sale price$31.57 Regular price$67.49

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Këpuca 'Martha' në ngjyrën nude është një nga këpucat tona më të preferuara, pasionate dhe joshëse. Kjo këpucë është prodhuar nga lëkura dhe me rripa të hollë që mbështillen rreth kyçit të këmbës. Vishini ato me një fustan po aq të bukur, me një fund të valëzuar apo me një palë pantallona.

Lartësia e përafërt e takës: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale 

Ngjyra: Nude

_____________________ 

The 'Martha' Sandal in nude color is one of our favorite sandals, seductive and passionate. This glamorous sandal is crafted from leather and ankle-wrap detailing. Wear them with an equally pretty dress, a fluttery skirt, or with your favorite jeans.

Heel Height approx.: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Nude

Size:
MARTHA NUDE
MARTHA NUDE Sale price$31.57 Regular price$67.49