Skip to content

Cart

Your cart is empty

JADORE NUDE

Sale price$31.57 Regular price$70.75

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne jemi të impresionuar nga 'Jadore' këpuca. Kjo këpucë me majë të tejdukshme përmban një siluetë të prerë dhe një rrip të theksuar me shkëlqim përpara. Stiloni këtë këpucë me një mini fustan saten për një natë glamuroze.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33 " (inch)

Materiali:  Shaul prej Gome dhe Gur 

Ngjyra: Nude

_____________________

We're obsessed with the 'Jadore' Stiletto Pump. This PVC, pointed-toe mule features a metallic midsole, coordinating stiletto heel, a cutout silhouette, and a glam rhinestone strap front accent. Style this slip-on style with a sexy satin mini dress for a sparkly night out.

Heel Height approx.: 11 cm / 4.33 " (inch)

Fabric:  PVC and Stones

Color: Nude

Size:
JADORE NUDE
JADORE NUDE Sale price$31.57 Regular price$70.75