Shoe Dazz

MOON FUSCHIA SATIN

€39 €62

Bëni një hyrje magjepsëse me këpucën 'Moon' në ngjyrën rozë. Të bëra nga pëlhura e satenit me shkëlqim, gjithashtu janë të zbukuruara me kristale shkëlqyese dhe një fjongo të shkëlqyeshëm në qendër të këpucës.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33 " (inch)

Materiali: Saten

Ngjyra: Rozë

__________________

Make a glamorous statement with the 'Moon' fuschia Satin Sandal. Made from satin fabric and embellished with glistening crystals and a sparkling bow at the vamp. Wear yours with your favorite look.

Heel Height approx.: 11 cm / 4.33 " (inch)

Fabric: Satin

Color: Fuschia

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed