Skip to content

Cart

Your cart is empty

Maisie Black White Dress

Sale price€89,00 Regular price€139,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Jini në trend këtë sezon me fustanin tonë 'Maisie'. Prerë në një gjatësi mini me mëngë të gjata dhe një dekolte në formë katrore. Mëngët mëngë të gjata me tufa ju japin ndjesi femërore. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Mëngë të gjata me tufa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Be on trend this season in our 'Maisie' dress. Cut to our most flattering mini length with long sleeves and a square neckline. The pretty ruffle sleeves give you that feminine vibe. Wear yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size M

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Long ruffle sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size: