Shoe Dazz

HESS BLACK

€149

Merrni një dukje klasike dhe joshëse më këpucët tona 'Hess' nga brendi Schutz. Të prodhuara nga lëkura e zezë, këpuca jonë qëndron në një takë të hollë, duke e bërë këmbën tuaj të duket më tërheqëse. Vishini ato në përditshmërinë tuaj apo në mbrëmje me gocat.

Lartësia e përafërt e takës: 9 cm / 3.54" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: E zezë

____________________

Make a glamorous statement with 'Hess' Pump Heel. Made from black embossed leather, our pumps sit on stiletto heels and feature classic pointed toes. Wear them for a casual day out or a night out with girls. 

Heel Height Approx.: 9 cm / 3.54" (inch)

Material: Leather

Color: Black

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed