Shoe Dazz

MAHALIA WHITE TERRY

€39 €59,90

'Mahalia' është një sandale e lehtë me një shtresë të sipërme me teksturë prej pelhure e veshur me materil të leshit. Dizajni i frymëzuar nga atletika përmban një thembër të jashtëm për një ndjesi të lehtë dhe të qetë. Kombinoje me xhinse të shkurtëra, pantallona motorike dhe fustane verore.

__________________________

Slip into this effortless slide with a textured terrycloth upper lined in our UGGplush upcycled wool blend. The athletic-inspired design features a Treadlite by UGG outsole for a lightweight, cushioned feel. Pair with cutoff denim, biker shorts, and t-shirt dresses.

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed