Label Nue

Hila Light Pink Ivory Dress

€59 €99

Elegancë në fustanin tonë ‘Hila’. Ky mini fustan në stilin e xhaketës përshtatet shumë mirë në trupin tuaj. Ka dekolte në formë V, mëngë të gjata dhe butona në pjesën para. Dekolteja e hapur në formë V është super tërheqëse dhe supet japin strukturë të bukur. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Butona në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Chic and modern in the 'Hila' dress. This blazer-style mini dress is cut close to the body to accentuate your curves. Features a V neckline, long sleeves and a button front. The plunging V neckline is super sexy and the shoulders add structure. Style with a tonal heel and matching accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Buttons in the Front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed