Label Nue

Anika English Blue Set

€49 €79

Seti 'Anika' është i përsosur për të dalë apo edhe thjesht për t'a veshur nëpër qytet. Ajo përmban një pëlhurë jashtëzakonisht të butë që është e rehatshme për t'u veshur për periudha më të gjata kohore. Fundi është dizajnuar për t'u përshtatur në mënyrë perfekte dhe të lirshme që ju jep rehati. Bluza ka mëngë të gjata dhe të gjera. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

'Anika' set is perfect for a day out, or even just to wear around town. It features an extremely soft fabric that's comfortable to wear for longer periods of time. The skirt is designed to fit mid-rise and loose-fitting for a comfortable feel. The top features flattering floaty chiffon sleeves. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed