Skip to content

Cart

Your cart is empty

Briene Black Bodysuit

Sale price€39,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Topi 'Briene' është një bodysuit klasik me një jakë të drejtë, i punuar nga një pëlhurë elastike për të siguruar rehati afatgjatë. Dozajni i përshtatshëm ofron një siluetë të këndshme, e përkryer për çdo rast. Visheni për të pasur ngrohtësi, qëndrueshmëri dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Me jakë të drejtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Briene' Top is a classic bodysuit with a straight neckline, crafted from jersey fabric to ensure long-lasting comfort. Its form-fitting style provides a flattering silhouette, perfect for any occasion. It offers breathability, warmth and durability for all-day comfort.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Straight Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size: