Label Nue

Leni Hot Pink Dress

€72

Kur një fustan nuk është thjesht një fustan. Fustani 'Leni' ka një gjatësi midi dhe një fjongo në pjesën para. E përkryer për festën apo eventin tuaj të ardhshëm special. Kombinojeni tuajin me aksesorët minimalë të preferuar, një çantë dhe taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% RAYON 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________________

When is a midi dress not just a midi dress. The 'Leni' Dress features midi length and a ribbon in the front. Perfect for your next special party or event. Pair yours with your favorite minimal accessories, a bag and neutral heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% RAYON 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed