Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elenn Black Top

Sale price€29,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Topi 'Elenn' përmban një dizajn modern me lidhëse para dhe një pëlhurë të lehtë, transparente për stil dhe funksionalitet. E krijuar nga materiali i butë do të sigurojë rehati gjatë gjithë ditës. Pamja e saj e përshtatshme kombinohet mirë me çdo veshje, duke e bërë atë të përshtatshme për shumë aktivitete apo evente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Lidhësa në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Elenn' Top features a modern design with front ties and a lightweight, transparent fabric for style and functionality. Crafted from soft, breathable material, the top will provide all-day comfort. Its timeless look pairs well with any outfit, making it suitable for a variety of activities or events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front ties 

Care: Machine Wash Cold

Size: