Label Nue

Elda Ivory Floral Dress

€39 €79

Ky krijim i bukur dhe femëror është gjithçka që ju nevojitet për këtë sezon. E bërë me printe me lule, ky fustan përmban mëngë të gjata dhe dekolte të hapur me një detaj në pjesën para. Përmban material të butë dhe është supër i rehatshëm. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Hapje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

This pretty and feminine creation is all you need for this season. Made with floral prints this dress features pretty long sleeves and open decollete with high neck detailing. Features soft fabric and is super comfortable. Complete the outfit with skinny heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Asymmetric Cut Outs

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed