Label Nue

Claudina Hot Pink Blazer

€99

Xhaketa 'Claudina' është e krijuar nga materiali shumë i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka një përshtatje të gjerë , mëngë të gjata dhe një buton.Për një dukje me të bukur visheni me një bodysuit, një palë pantallona dhe disa këpucë nude.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Me pulla në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Claudina' blazer is cut from our soft vegan leather, making an ultra-modern and stylish look. It's designed with an oversized relaxed fit, long sleeves, and a button. Style it with a bodysuit, a pair of pants, and some clear heels for a very fiercely feminine look.

Model is wearing: Size M

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Buttons in the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed