Skip to content

Cart

Your cart is empty

Briela Taupe Jacket

Sale price$162.17

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Xhaketa që të gjithë keni pritur është këtu. Xhaketa 'Briela' është e krijuar nga materiali i butë, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka brez me lidhëse ku mund ta rregulloni aq sa dëshironi. Kombionojeni me disa gjysmë çizme neutrale ose taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Brez me lidhëse

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The jacket you've all been waiting for is here. The 'Briela' jacket is cut from a soft fabric, making an ultra-modern and stylish look. It's designed with a waistband that is adjustable and has an oversized fit. Wear yours with neutral ankle boots or heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Waistband

Care: Machine Wash Cold

Size:
Briela Taupe Jacket
Briela Taupe Jacket Sale price$162.17