Skip to content

Cart

Your cart is empty

Rosalind Navy Set

Sale price€79,00 Regular price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Seti 'Rosalind' është ajo që duhet ta keni patjetër në gardërobë këtë sezon! Pantallonat janë me bel të lartë dhe ka xhaketë të gjerë ku jep atë pamjen perfekte elegante. Kombinojeni me takat tuaja te preferuara, disa aksesorë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Material shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

The 'Rosalind' set is a wardrobe must-have this upcoming! Features high-waist pants, and an oversized blazer that give you that perfect chic look. Pair with your favorite heels, accessories, and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Shimmery fabric

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size:
Save 47%
Rosalind Navy Set
Rosalind Navy Set Sale price€79,00 Regular price€149,00