Skip to content

Cart

Your cart is empty

Giana Dress

Sale price€89.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Giana' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban një jakë të gjatë që i shton sofistikimin pamjes së përgjithshme. Pëlhura rrjetë e detajuar shton një teksturë në dizajn, duke e bërë atë të dallohet nga veshjet e tjera. Në përgjithësi, ky fustan është një opsion perfekt për raste të veçanta ose evente zyrtare, dhe sigurisht që do t të lërë një përshtypje mahnitëse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Me qafë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Giana' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a mock neck that adds sophistication to the overall look. The ruched mesh fabric detailing on the dress adds a touch of texture and dimension to the design, making it stand out from other midi dresses. This dress is a stunning option for special occasions or formal events, and it's sure to turn heads and make a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Turtle Neck

Care: Machine wash cold

Size:
Color:Taupe
#color_taupe
Giana dress Sale price€89.00