Skip to content

Cart

Your cart is empty

Frida Royal Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Thjeshtë një dukje tërheqëse me fustanin e gjatë 'Frida'. Jakë të hapur dhe prej një materiali super të butë dhe elastik, i gjithi i mbeldhur në pjesën para. Shtoni disa sandale me rrip për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Material të mbledhur para

Përkujdesja: Pastrim kimik

____________________

Simply sexy in the 'Frida' dress. Super soft and stretchy material. It has a deep open neckline and a all gathered in the front. Add strappy sandals or some mules to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Gathered fabric on the front

Care: Dry clean only

Size:
Frida Royal Dress
Frida Royal Dress Sale price€89,00