Skip to content

Cart

Your cart is empty

Chloe Black Dress

Sale price€49.00 Regular price€79.00

Fustani 'Chloe' ofron një siluetë të këndshme dhe femërore, me detajin e rrudhosur anash belit nga pëlhura e gomës. Ka gjatësi maxi, një të hapur te këmbët që e bën të përshtatshëm për shumë raste të veçanta. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Chloe' dress offers a flattering and feminine silhouette, with the added ruched detail at the waist from the stretch fabric. It has maxi length, cuts on the legs which makes it suitable for many special occasions. Pair it with your favorite sandals and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Ruched detail at the waist

Care: Machine Wash Cold

Size:
Chloe Black Dress
Chloe Black Dress Sale price€49.00 Regular price€79.00