Skip to content

Cart

Your cart is empty

Alida Blue Dress

Sale price€52.00 Regular price€89.00

Fustani 'Alida' ka një dekolte V që zgjat zonën e qafës dhe tërheq vëmendjen në fytyrë. Fustani përmban gjithashtu një detaj në pjesën e përparme që i shton sofistikimin dhe elegancën dizajnit të përgjithshëm. Ky detaj krijon një bel të ngushtë që rezulton në një përshtatje të këndshme, duke rritur figurën tuaj femërore. Fustani është i bërë nga një pëlhurë e lehtë Venezia që mbulohet bukur në trup dhe përshtatet me lëvizjen tuaj. 'Alida' është një veshje mahnitëse që sjell elegancë dhe stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 8% Elastik

Detajet: Dekolte V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Alida' dress has a V neck which is a flattering neckline that elongates the neck area and draws attention to the face. The dress also features a front detail tie which adds sophistication and elegance to the overall design. This detail creates a cinched waist which results in a flattering fit, enhancing your feminine figure. The dress is made of a lightweight Venezia fabric that drapes beautifully on the body and flows with your movement. The 'Alida' is a stunning piece that exudes elegance and style.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER 2% SPANDEX

Details: V Neckline

Care: Machine wash cold

Size:
Alida Blue Dress
Alida Blue Dress Sale price€52.00 Regular price€89.00