Skip to content

Cart

Your cart is empty

Scarlett Print Black

Sale price€39.00 Regular price€119.00

Fustani 'Scarlett' ka një dizajn elegant dhe tërheqës. Pëlhura ka një model luksoz, duke krijuar një pamje të pasur dhe me teksturë. Ky fustan maxi është perfekt për çdo rast, për një darkë apo një natë me miqtë. Me dizajnin e tij tërheqës dhe modelin mahnitës, sigurisht që do t'ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe bukur kudo që të shkoni.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Scarlett' maxi dress features a chic and elegant design. The fabric has a luxurious pattern, creating a rich and textured look. This maxi dress is perfect for any formal occasion, from a black-tie dinner to a wedding or a night out with friends. With its head-turning design and stunning pattern, it's sure to make you feel confident and glamorous wherever you go.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Printed fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Scarlett Print Black
Scarlett Print Black Sale price€39.00 Regular price€119.00