Skip to content

Cart

Your cart is empty

Riley Nude Rhinestone Dress

Sale price€79.00 Regular price€109.00

Fustani 'Riley', me një prerje të bukur moderne që dhuron elegancë dhe stil. Ky fustan është i dizajnuar për të ofruar një pamje magjepsëse. Me gjatësi midi, një dekolte në formë zemre dhe gurë zbukurues në të gjithë fustanin. Fustani 'Riley' është zgjedhja juaj perfekte për çdo event. Kombinojeni me taka dhe bizhuteri me ngjyrë argjendi.

Modelja ka të veshur:  Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Detaj të rrudhosur

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

________________________

The 'Riley' dress, a beautiful modern cut that gracefully combines elegance and contemporary style. This dress is designed to provide a chic and glamorous look. Featuring a midi length, a heart shaped neckline and stunning rhinestones all over the dress. The 'Riley' dress is your perfect choice for any event. Pair it with heels and silver jewelry.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Ruched detail

Care: Hand wash cold

Size: