Skip to content

Cart

Your cart is empty

Adriene Brown Dress

Sale price€49.00 Regular price€69.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Adriene' është një pjesë magjepsëse që nxjerr në pah elegancë dhe hijeshi. Gjatësia e saj maxi, rripat e hollë dhe prerja e fustanit e krijuar për të theksuar format e trupit tuaj bashkë me printe të bukura e bëjnë atë një pjesë të thelbësore të dollapit tuaj. Pavarësisht nëse zgjidhni ta vishni për një ngjarje të veçantë ose ta vishni për një shetitje, fustani 'Adriene' do t'ju sigurojë të dukeni elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Material me printe  

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

______________________

The 'Adriene' dress is a timeless and captivating piece that exudes elegance and grace. Its maxi length, thin straps, and graceful draping hem with a beautiful pattern make it a versatile wardrobe essential. Whether you choose to dress it up for a special event or dress it down for a relaxed outing, the 'Adriene' dress will ensure you look effortlessly chic and sophisticated.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Printed fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 29%
Adriene Brown Dress
Adriene brown dress Sale price€49.00 Regular price€69.00