Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sonnen Pink Dress

Sale price€59,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për ju që pëlqeni të lini përshtypje, kjo është për ju. Fustani 'Sonnen' përmban dizajn të balancuar dhe pëlhurë me shkëlqim. Simetria e dizajnit e bën atë unike dhe elegante për t'u veshur. Për një pamje më tërheqëse mund ta kombinoni me një çante dhe taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________

For the girl that loves to leave an impression, this one is for you. The 'Sonnen' Dress features a balanced design and glitter fabric. The symmetry of the design makes it unique and stylish to wear. For a more captivating look, you can pair it with a bag and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Hand Wash Cold

Size:
Save 40%
Sonnen Pink Dress
Sonnen Pink Dress Sale price€59,00 Regular price€99,00