Skip to content

Cart

Your cart is empty

Paisley Multi Green Dress

Sale price€39.00 Regular price€79.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Femërore dhe elegante, fustani midi 'Paisley'. Fustani perfekt multi për verën që përmban një dekolte të hapur me rudhosje në pjesën e gjoksit dhe rripa të hollë. Ne e duam mënyrën se si fustani i përshtatet trupit tuaj me pëlhurën e tij të mahnitshme prej sateni. Visheni tuajin me taka dhe një çantë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100 % Polyester

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

________________________

Feminine and elegant, the midi 'Paisley' dress. The perfect multi dress for the summer that features an open decollete with ruches at the chest and thin straps. We love the way the dress flatters your body with its amazing satin fabric. Wear yours with heels and a simple bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Colorful Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 51%
Paisley Multi Green Dress
Paisley multi green dress Sale price€39.00 Regular price€79.00