Skip to content

Cart

Your cart is empty

Irene Mocha Dress

Sale price€39,00 Regular price€72,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Irene' krijon balanc perfekte mes glamurozes dhe modernes. Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë që krijon një pamje të hijshme të trupit. Ka rripa të rregullueshëm dhe material shumë të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Visheni me taka glamuroze.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Përshtatje të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Irene' dress is the perfect balance between glamour and modernity. It's cut from soft mesh that's lightly ruched all over for a figure-flattering look. Features adjustable straps and underwired cups for full support. Wear it with glamorous heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 46%
Irene Mocha Dress
Irene Mocha Dress Sale price€39,00 Regular price€72,00