Skip to content

Cart

Your cart is empty

HESS NUDE

Sale price€30,00 Regular price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Merrni një dukje klasike dhe joshëse më këpucët tona 'Hess' nga brendi Schutz. Të prodhuara nga lëkura Nudë, këpuca jonë qëndron në një takë të hollë, duke e bërë këmbën tuaj të duket më tërheqëse. Vishini ato në përditshmërinë tuaj apo në mbrëmje me gocat.

Lartësia e përafërt e takës: 9 cm / 3.54" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: Nude

______________________

Make a glamorous statement with 'Hess' Pump Heel. Made from nude embossed leather, our pumps sit on stiletto heels and feature classic pointed toes. Wear them for a casual day out or a night out with girls.

Heel Height Approx.: 9 cm / 3.54" (inch)

Material: Leather

Color: Nude

Size:
Save 80%
HESS NUDE
HESS NUDE Sale price€30,00 Regular price€149,00