Skip to content

Cart

Your cart is empty

Emmie Champagne Dress

Sale price€59,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Emmie' ka një prerje të bukur moderne dhe është një fustan mahnitës i ndërthur me hijeshi, me elegancë dhe stil. Ky fustan është krijuar për të ofruar një pamje elegante dhe joshëse për raste të ndryshme. Fustani përmban një gjatësi midi dhe pjesën e këmbës të hapur. Materiali me shkëlqim zbukuron fustanin, duke krijuar një shkëlqim që kap dritën me çdo lëvizje. Qoftë një ngjarje zyrtare, festë apo një rast i veçantë, ky fustan do të lërë përshtypje.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Material me shkelqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Emmie' sequin dress with a beautiful modern cut is a stunning dress that gracefully combines elegance and contemporary style. This dress is designed to provide a chic and glamorous look for various occasions. Featuring a midi length and an open leg. The all over sequins embellish the dress, creating a dazzling shimmer that catches the light with every movement. The 'Emmie' is a show-stopping piece that exudes confidence and glamour. Whether it's a formal event, party, or a special occasion, this dress is bound to make a statement and leave a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Sequin fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 34%
Emmie Champagne Dress
Emmie Champagne Dress Sale price€59,00 Regular price€89,00