Skip to content

Cart

Your cart is empty

Jesy Blue Mustard Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani ‘Jesy’ është bërë në mënyrë perfekte me printe shumëngjyrëshe. Ky fustan thekson në mënyrë perfekte format tuaja. I dizajnuar në një siluetë të gjatë dhe me një jakë të ekzagjeruar. Ai ka butona në pjesën para për ta stiluar sipas dëshirës. Mund t'i hapni disa butona përgjatë dekoltesë dhe dhe në fund të fustanit për një dukje më të relaksuar. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Siluetë e gjatë dhe me butona

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Our 'Jesy' dress is perfectly made out with the most beautiful colorful prints. This dress flatters and subtly sculpts your frame. It's designed in a longline silhouette and has an exaggerated pointed collar. It has a button front to style as desired and is fully lined for comfort. Undo a few buttons along the neckline and midi hem for a more relaxed feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Longline silhouette with buttons

Care: Machine Wash Cold

FALSE:
Jesy Blue Mustard Dress
Jesy Blue Mustard Dress Sale price€79,00